Koçluk; Mutluluk ve Başarı için kişisel ve profesyonel potansiyeli maksimize etmek amacıyla yeni düşünme stilleri ve farkındalık kazandıran, keşiflerle dolu işbirlikçi, çözüm ve sonuç odaklı sistematik bir süreçtir.

Koç ise bu anlamlı yolculukta size eşlik eden yol arkadaşınız, çözüm ortağınızdır.

KURUM (İŞLETME) KOÇLUĞU

Uluslararası araştırmalarda elde edilen sonuçlara göre Koçluk alan firmalarda Verimlilik, Kârlılık, Kalite, Organizasyonel Güç, Maliyetlerin düşürülmesi, Müşteri Memnuniyeti ve daha birçok konuda yüksek yüzdelerle geri dönüşler alındığı belgelenmiştir.

Hızlı ve doğru kararlar alarak ve zamanı daha iyi kullanarak çalışanlarınızla birlikte yüksek motivasyon ve adanmışlıkla siz de kurumunuza ve çalışma hayatınıza değer katabilir, başarılarınızın tadını daha keyifli çıkarabilirsiniz.


YÖNETİCİ KOÇLUĞU

Koç ile çalışan yöneticilerde; İş Performansında artış, Yönetim Becerilerinde Gelişme, Takım Çalışmalarında Yüksek Verimlilik, Zaman Yönetimi gibi alanlarda yüksek yüzdelerde fayda ve geri dönüşler sağlanırken Özgüven, İletişim Becerileri, Vizyonel Bakış Açısı, Liderlik, İş-Özel Yaşam Dengesi gibi kişisel alanlarda da %70 üzerinde gelişme kaydettikleri gözlemlenmiştir.

Sektöründe hızlı bir yükseliş gösteren, üst liglere çıkan kurumların başarı hikayelerine baktığınızda koç ile çalıştıklarınızı görebilirsiniz.

Bu zamana kadar yapılan tüm araştırmalarda koç ile çalışma memnuniyeti ve tekrar çalışma isteği % 95’in üzerindedir

GİRİŞİMCİ – İŞ GELİŞTİRME KOÇLUĞU

Her yol gidilebilir her yol denenebilir ama Yol Uzun Hayat Kısa…

Başlangıçlar belirsizliklerle doludur, Yapılması gereken ve yapılabilecek çok iş vardır. O yüzden nereden başlanır, ne yapılır, nasıl yapılır konusunda belirsizlikler ve kararsızlıklar çok yaşanır. 

Sizin için en doğru yolu belirlemenizde ve o yolda sağlam ve net bir şekilde ilerleyerek hedeflenen başarıya ulaşmanızda en iyi yol arkadaşınız Girişimci – İş Geliştirme Koçunuz olacaktır.

SATIŞ & PAZARLAMA KOÇLUĞU

Satış ve Pazarlama Ekiplerine yönelik özel teknik ve araçlarla

Firmanıza ve kurumunuza marka değeri kazandıracak,

Size uygun pazarlama stratejilerinin oluşturulmasına katkı sunacak

Satışlarınızı arttırmaya yönelik yetkinlik ve becerilerin geliştirilmesine destek olacak 

Performans ve verimliliği arttıracak çalışmalar için 

Satış & Pazarlama Koçluğu alabilirsiniz.

KARİYER KOÇLUĞU

Sevdiği işi yapan ya da yaptığı işten keyif alarak yapabilen kişiler her zaman daha başarılı olmuşlardır; tutku ile severek çalıştıkları için yaptıkları her işe üretkenlik, verimlilik ve farklılık katar, sorumluluk üstenir ve içsel tatmin yaşarlar. Bu yüzden de işini severek ve sahiplenerek yapanlar, işe adananlar bir işletme için en önemli değer ve kaynaktır. 

Siz de eğer değerleriniz ve isteklerinizle örtüşen bir kariyer sahibi olmak, 

Hedeflediğiniz yolda emin ve sağlam adımlarla ilerlemek ve yükselmek istiyorsanız;

Ya da bulunduğunuz yerde ve konumda gerçek potansiyelinizi yansıtamadığınızı düşünüyorsanız;

Daha yüksek performans gösterebileceğiniz çözüm yolları arıyorsanız;

Sık sık iş değiştirmenize rağmen bir türlü aradığınızı bulamamaktan yakınıyorsanız,

Ya da sadece bir farklılık; farklı bir sektörde farklı bir iş arıyorsanız bir Kariyer Koçu ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.  TAKIM KOÇLUĞU

Takım Koçluğu ile birbirinden çok farklı karakter ve yapıdaki insanın ortak bir hedef doğrutusunda, bir arada uyumlu ve başarılı işler çıkarabilmesi desteklenir. 

Güven ve saygı ortamı oluşturularak yüksek motivasyon ile çözüm ve başarı odaklı çalışmaların gerçekleştirilmesi hedeflenir. 

Bununla birlikte ait olma, ekip ruhu, kurumsal adanmışlık ve bağlılık konularında da hem kuruma hem de takım üyelerine maddi manevi kazanımlar sağlanmaktadır.

Takım Koçu ile çalışma alanları ve faydaları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Takım Koçlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.