Girişimcilik ekosisteminde kadınların sınırlara ve zorluklara karşı daha güçlü ve daha geniş yer alabilmeleri amacıyla; üretimden satışa, yönetimden pazarlamaya kadar ihtiyaç duyulan  alanlarda gelişim hedefleyen kadın girişimcilerimize işletme koçluğu ve girişimci mentorluğu verilecektir.

Sosyal Sorumluluk amacı ve bilinci ile ücretsiz olarak yürütülecek olan çalışmada ayrıca katılımcıların bağışları ile 500 fidan dikilmesi ve üniversiteyi yeni kazanmış 50 öğrenciye kayıt sürecinde yardımcı olması niyeti ile kayıt desteği sağlanması amaçlanmıştır. 

Proje kapsamında 3 seans Yapılandırılmış Grup Koçluğu ile 2 oturum Grup Mentorluğu uzaktan bağlantı ile çevrimiçi olarak verilecektir.

Projeye katılmak isteyen kadın girişimcilerimiz, 11 Mart 2022 tarihine kadar başvuru formlarına buradan ulaşabilirler.

21 Mart’ta başlayacak olan projenin işleyişi ile ilgili detaylar için 15 Mart Salı günü çevrimiçi olarak bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Toplantı bilgileri katılımcılara doğrudan iletilecektir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için uyum@uyumstr.com adresine mail gönderebilir ya da 533 924 5699’a mesaj yazabilirsiniz.

Güzel İşler Projesi Başvuru Formu

Categories:

Comments are closed